Informator.Hrubie.pl » 90-lecie Sportu na Ziemi Hrubieszowskiej » Komitet Organizacyjny

A A A

Komitet Organizacyjny

Data dodania: 2012-03-21

90-lecie Sportu logo

Społeczny Komitet Organizacyjny Jubileuszu „90 lat sportu na Ziemi Hrubieszowskiej 1922 – 2012”

  

1. Marek Kitliński – kontakt, tel. domowy – 84 696 32 56, poczta mailowa –ambrozy1949@vp.pl

– koordynator, sprawy ogólne i organizacyjne, spikerka, referat, konkurs wiedzy o hrubieszowskim sporcie, Plebiscyt „Osobowość sportowa 1922 – 2012, wystawa w Muzeum – ogólnie.

2. Marek Watras – kontakt, Centrum Informacji Turystycznej Urzędu Miasta w Hrubieszowie ul. 3 Maja (stary budynek),  tecit@prokonto.pl.

– kolarstwo, tenis ziemny,  sztafeta pokoleń chł. rocznik 1959 i starsi, spikerka, wystawa w Muzeum z zakresu: kolarstwo, tenis ziemny, LA.

3. Małgorzata Muzyczuk

– LA dla SP, Nordic Walking, sztafeta pokoleń całość i rocznik dz. 1960 – 1969, wystawa w Muzeum - ogólnie, szkoła ZS 4 Hr., LA, delegat na Cmentarz z wieńcem i zniczem.

4. Henryk Lebiedowicz

– PC, spikerka, wystawa w Muzeum – sporty siłowe, szkoła ZS 1 Hr.

5. Krzysztof Brudnowski

– siatkówka plażowa, kajakarstwo, wystawa w Muzeum - siatkówka, sporty wodne, szkoła ZS 3 Hr.

6. Bogusław Lachowicz

– piłka nożna mężczyzn, spikerka, wystawa w Muzeum – piłka nożna, wystawa sportowa w hali HOSiR.

7. Artur Ślusarczyk

– piłka ręczna mężczyzn, wystawa w Muzeum – piłka ręczna i trofea sp. Policji.

8. Zbigniew Krawczuk

– tenis stołowy, koszykówka uliczna, Nordic Walking, wystawa w Muzeum – tenis stołowy, koszykówka, Staszic.

9. Mirosław Dąbrowski

– unihokej, konkurs wiedzy o hrubieszowskim sporcie, sztafeta pokoleń ogólnie, wystawa w Muzeum ogólnie i LUKS Grześ Hrubieszów.

10. Maciej Łyko

– występy artystyczne, reklama Jubileuszu, foto i reportaże z imprezy, wystawa w Muzeum – hrubieszowski sport w fotografii.

11. Mieczysław Śliwiński

– piłka ręczna dziewcząt, wędkarstwo, niepełnosprawni, wystawa w Muzeum: piłka ręczna, wędkarstwo, sport niepełnosprawnych.

12. Stanisław Łuczkiewicz

– sprawy organizacyjno - porządkowe na stadionie i w hali HOSiR, zabezpieczenie imprez, wystawa trofeów sportowych w gablotach na hali HOSiR.

13. Robert Pokrywka/Jacek Jaworski

– piłka nożna chłopców SPG, wystawa w Muzeum - szkoła ZS 1 Hr.

14. Tomasz Szlonzak/Kamil Wojciechowski

– piłka ręczna chłopców Gimnazjum, wystawa w Muzeum – sport szkolny, SP 3 i Gim. 3 w Hr.

15. Tadeusz Klocek

– wędkarstwo, wystawa w Muzeum - wędkarstwo

16. Artur Kern

– LA dla SP i Mityng LA, wystawa w Muzeum – LA, wystawa sportowa na stadionie.

17. Łucja Watras

– Konkurs wspomnień o hrubieszowskim sporcie, sztafeta pokoleń rocznik dz. 1959 i starsze, spikerka, wystawa w Muzeum ogólnie, LA.

18. Jolanta Głowacz

– konkurs rysunkowy dla dzieci „Sport w wyobraźni dziecka”, spikerka, zespoły muzyczne i taneczne ze Słoneczka.

19. Wojciech Sołtysiak – turniej w Brydża, wystawa w Muzeum o Brydżu

 

 

Społeczny Komitet Organizacyjny obchodów 90-lecia Sportu

Podziel się:
« wstecz